Vrácení a výměna

Pokud vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete ho vrátit, nebo vyměnit za jiné. Lhůta pro vrácení nebo výměnu je 30 dní od převzetí zboží.

Vrácené zboží musí být čisté a nesmí jevit známky opotřebení. Zašlete jej v originální krabici výrobce (ne pouze v krabici Urbanlux) se všemi etiketami od výrobce a řádně zabalené tak, aby se při přepravě nepoškodilo. Nezapomeňte přiložit vyplněný formulář pro vrácení a výměnu a kopii dokladu o koupi zboží v našem obchodě. V případě výměny do formuláře nezapomeňte napsat, za jaké zboží si přejete výměnu provést.

Reklamace znečištěného nebo jinak opotřebeného zboží nebude přijata a zboží bude odesláno zpět na vaši adresu.

Výměnu i vrácení provádíme ve lhůtě 30 dní ode dne, kdy k nám váš balíček dorazí. Platby uskutečněné kartou online budou do 30 dnů vráceny na účet, ke kterému je karta vedena. Položky zakoupené na našem e-shopu nelze vrátit osobně.

DŮLEŽITÉ: Zboží odešlete přes libovolného dopravce s doručením na adresu, nebo jako balík do ruky - dobírku nepřebíráme. Vždy si prosím uchovejte kopii podacího lístku.

Urbanlux (Buzz, s. r. o.)
Ringhofferova 115/1
155 21 Praha 5

Odeslané zboží musí být nepoužité, nesmí být opotřebené, znečištěné nebo jinak poškozené a musí být zasláno zpět v originálním obalu, tedy například v nepolepené krabici od bot, se všemi etiketami od výrobce s kopií dokladu o koupi zboží v našem obchodě včetně vytištěného a vyplněného formuláře.

Stáhněte si:
Formulář pro vrácení a výměnu

V případě jakýchkoli dotazů jsme vám k dispozici každý pracovní den od 9 do 17 hod na číslech +420 602 102 202 a +420 725 782 815 nebo na e-mailu: info@urbanlux.cz.

Ať už vám nic neuteče

Slevy, akce, novinky. Ve vaší e-mailové schránce jako první.