Nemáte vybranou velikost

Naše značky

Jsme výhradním distributorem osobitých značek, které si díky svým přelomovým inovacím získaly jedinečné postavení na módním trhu.

Značka TOMS věří od svého počátku v lepší zítřky, ke kterým přispívá od roku 2006. Díky originálnímu obchodnímu modelu One for One® se rozdalo téměř 100 milionů párů bot lidem v nouzi. Protože ale ještě důležitější než boty je to, co děláme v nich, podporuje dnes TOMS vybrané komunitní organizace prostřednictvím grantů a partnerství, do kterých investuje 1/3 svých zisků za účelem podpory udržitelné změny.


Fenomenální obuvnická firma, která v roce 2002 přivedla na svět barevný děrovaný “dřevák”. Od té doby se rozvinula v jednu z nejoblíbenějších a nejrozmanitějších obuvnických značek s velkou přidanou hodnotou, kterou je ultimátní pohodlí a barvy, barvy, barvy! Téměr každý pár Crocs si navíc můžete ozdobit zábavnými odznáčky Jibbitz a personalizovat tak svou obuv přesně podle nálady. #ComeAsYouAre


Ponožky Happy Socks vznikly v roce 2008, kdy dva přátelé dostali nápad: přinášet radost do každičkého kouta světa přetvářením produktů každodenní potřeby v barevné designové kousky prvotřídní kvality. Všechny ponožky Happy Socks jsou stále navrhovány v původním ateliéru ve Stockholmu a prodávají se ve více než 95 zemích světa.


Material & Nature - to jsou slova skrytá v názvu kanadské značky, která už od roku 1995 přichází se stále novými nápady na využití kvalitních a ekologicky šetrných materiálů. V duchu svého motta Live beautifully vyrábí luxusní veganské doplňky promyšlené do posledního detailu. Eco friendly, cruelty-free.


Bobble jsou kompaktní recyklovatelné láhve na vodu, které neobsahují BPA. Tělo lahve je měkké, pružné, zajišťující snadné stisknutí a užívání. Název bobble vznikl spojením slov bottle (lahev) a bubble (bublina). Právě organický tvar bubliny se stal v tomto případě inspirací pro světovou ikonu, současného designéra a umělce Karima Rashida, který lahev navrhl.


„V roce 1916 jsme vytvořili originální tenisku. Anebo, jak rádi říkáme, první tenisku ve stylu „každý den je sobota“. Nazvali jsme ji Champion. V té době jsme ani netušili, že se naše bota s gumovou podrážkou protančí celým stoletím a stane se modrou americkou legendou…“ US Rubber Company se spojila s konglomerátem Charles Goodyear, který patentoval metodu vulkanizace používanou k výrobě Kedsek, a tak vynalezli „sneakersky“, česky tenisky. V dalších letech obliba značky jenom stoupala. Kedsky nosili politici, sportovci, a samozřejmě jsou stálicí v šatníku hollywoodských herců a dalších celebrit.


Značka Paperwallet vznikla v roce 2007. Za prvotním nápadem stála parta mladých umělců; chtěli sobě a svým známým poskytnout možnost zviditelnit svoji práci. Přemýšleli, jak umění skutečně dostat do každodenního života. A chyběla jim jednoduchá peněženka. Vytvořili Paperwallet – origami z materiálu Tyvek, netkaného polyuretanového vlákna tenkého jako papír, a kolekci Art Wallet s unikátními designy od výtvarníků z celého světa.

Paperwallet je lehká a odolná peněženka, do které se vejde všechno, co má, a přitom v kapse nezabere místo. Je tenká a odolná. Eko-friendly. Jednoduší už být nemůže. A krásnější taky ne.


Yumaki: Designový kousek z Japonska. Yumaki je značka, která se specializuje na výrobu zubních kartáčků s vysokou kvalitou a vytříbeným designem. Yumaki odstranil všechny nepotřebné detaily, které se u produktů zubní péče běžně používají, a navrhl kartáček s hlavním důrazem na estetický vzhled, ohleduplnost k životnímu prostředí a ergonomiku.