Nemáte vybranou velikost

džbán bobble Neon Pink

 

džbán bobble Neon Pink

549 Kč
Poslední kusy skladem
Poštovné zdarma při nákupu nad 1000 Kč
Džbán bobble je další designovou lahůdkou z dílny tvůrce Karima Rashida. Představuje rychlejší, chytřejší a elegantnější konkurenci klasickým filtračním konvicím.
Džbán bobble je nečekaně subtilní. Jeho objem je mnohem větší, než se opticky zdá, díky elegantnímu vzhledu a možnosti vyjmutí filtračního košíčku se tak nabízí jako ideální servírovací džbán. Po vyjmutí košíčku do džbánu můžete přikrájet např. citron, limetu, natrhat mátu, atd.
Elegantní vzhled skrývá unikátní filtrační technologii. Všechny klasické filtrační konvice mají tzv. přestupní komoru – prostor oddělený od hlavní části, kde je umístěna voda, která čeká na přefiltrování. Voda z této komory překapává do hlavní části a často je potřeba jí vícekrát dolévat, čímž vzniká frustrující časová prodleva, než je voda vůbec připravená ke konzumaci. Džbán bobble žádným podobným handicapem netrpí díky inovačnímu systému přímé filtrace.
Tělo džbánu je promyšlené tak, aby mohl být objem co nejvyšší, proto je ucho duté. Džbán bobble se tak stejně jako lahve bobble zařadí mezi vychytávky, které usnadní a zpříjemní každodenní život. Stejně jako u bobble lahví šetří i džbán bobble peníze a přírodu, protože eliminuje spotřebu balené vody v PET lahvích.
Filtr měňte po 150 přefiltrovaných litrech, tedy zhruba po 2 měsících denního používání.
Materiál: copolyester, polypropylen
Neobsahuje BPA, ftaláty ani PVC.
Objem: 2L
DOPRAVA
Zboží dodáme do 2-6 dní po obdržení objednávky prostřednictvím České Pošty nebo PPL. Osobní odběr zásilek není možný.
PLATBA
Platit můžete buď na dobírku při převzetí zboží od dopravce, online platební kartou nebo převodem. U platby převodem expedujeme zboží po obdržení platby.
ZÁKAZNICKÁ PODPORA
Máte dotaz ohledně zboží? Potřebujte poradit s velikostí? Neváhejte se na nás obrátit! Na tel. čísle +420 602 102 202 jsme vám k dispozici.